Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha úgy érzem...

Mit tegyek ha úgy érzem valami miatt lassan szellemileg megtörök?

Figyelt kérdés

Rengeteget sírok az utóbbi időben és sok eü problémám is van amit stressz okoz. A gond, hogy nem látom magam előtt tisztán mi is vezetett idáig. Csak annyit érzek, hogy ha az életem ebben a mederben folyik tovább, akkor abba bele fogok roppanni. Hogy derítsem ki mi bajom? Mégis mit tegyek? Szinte napról napra szarabbul és szarabbul vagyok.

20N



2020. jan. 12. 19:30
 1/5 anonim válasza:
én is tapasztalom ezeket!
2020. jan. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kandelakuku ***** válasza:
Sztem a sport egy jó kezdet lehet!!!!
2020. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Veled vagyok, 19évesen nem azt érzem hogy egyre több érték lenne a napjaimban, hanem hogy egyre több az olyan dolog az életben ami miatt nem érdemes folytatnom.

Hajózzunk el egy szigetre, aludjunk bogarak között és együnk permetezetlen gyümölcsöket!!!!

2020. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj átrendezni szokásokat, meg a fizikai tereidet.
2020. jan. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem neked kell kideríteni, hogy mi bajod, hanem mondjuk egy pszichológusnak/pszichiáternek, lehetőleg még azelőtt, hogy megtörnél. :/
2020. jan. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!