Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bulimiás vagyok már kb.6 éve,...

Bulimiás vagyok már kb.6 éve, és gyógyulni szeretnék. Ismer valaki egy jó pszichológust?

Figyelt kérdés

Mindent megpróbáltam, azt hittem egyedül is képes vagyok felhagyni ezzel az életmóddal. De a milliomodik kudarc után, úgy érzem, muszáj segítséget kérnem. Nem ismerek pszichológusokat, és a környezetemben sem érdeklődhetek, mivel senki sem tudja, hogy bulimiás vagyok, és ez szeretném is, ha így maradna. Az interneten magukat profi fotókkal reklámozó divat-pszichológusokból nem kérek. Így is kicsit szkeptikus vagyok, nehéz a bizalmamba avatnom bárkit. Budapesten, lehetőleg a belvárosban tud valaki ajánlani valakit? Előre is köszönöm a válaszokat.


Kérlek mellőzzétek a tanácsaitokat (ha egyáltalán vannak), és a kérdésre válaszoljatok! Előre is köszönöm.



2020. jan. 25. 02:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én anno úgy találtam pszichológust, hogy rágoogleztem a kerületemben, találtam is olyat amelyik ráadásul még ingyenes is volt a kerületben élőknek (Kispest, Forrásház), eredményes volt az a 2 év amíg odajártam.
2020. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!