Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik pszihózisban szenvednek? Ti hogyan kezelitek? Tudnátok valamit ajánlani ami nektek bevált?

Figyelt kérdés
Mostanában konkrétan ezen a héten, nagyon felerősödött. Nem tudom miért. Olyan mintha a gyógyszer sem segítene már. Folyton sírhatnékom van, sírógörcseim vannak. Folyton azt mondják hogy undorító vagyok, senki sem szeret, és senkit sem érdekel mi van velem. Kezdem elhinni, mert megírtam a legjobbnak hitt barátomnak hogy ki vagyok akadva, erre mit mondott, kitartást majd találkozunk. Most komolyan? Ennyi? Hihetetlen hogy ennyivel lerázott. Utalok mindent, és mindenkit. Kicsit kiborultam, már dolgozni sem tudok. Köszönöm ha elolvastad. Bármilyen nemű segítséget szívesen fogadok,

2020. febr. 13. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én. Bár eddig mindig olyanokat mondtak amik igazak voltak,vagy megtörténtek. Szóval ez furcsa. Engem egyáltalán nem zavar. Én is úgy érzek mint te.
2020. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%

Mármint kik mondták, hogy undorító vagy?

Bocsánat, nem vagyok ebben otthon, de érdekel a kérdés, és követem a válaszokat, ha nem baj

2020. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kár hogy törölted magadat. Tudom hogy ki vagy. Na mindegy.
2020. febr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És kirakja facebookra hogy mindenki elítéljen...ezért mentem pszichiáterhez?
2020. márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi van
2020. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint ki törölte magát? A kérdező?
2020. márc. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 Igen.
2020. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!