Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt, hogy elbutultam?

Miért érzem azt, hogy elbutultam?

Figyelt kérdés

Mióta dohányzom(2 hónap)

Érzem,hogy már nagyon nem úgy fog az agyam,mint eddig.

Eddig is bennem volt az,hogy a cigi butit,de elkezdtem és már nem úgy fog az agyam.

Érzem, hogy nem jutnak eszembe szavak, elfelejtek dolgokat ...stb

Van ilyen?


2020. febr. 21. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A bölcsesség és a demenció is a korral jön, csak sosem tudhatjuk, melyik érkezik előbb.
2020. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 robi1980 ***** válasza:

Igen köze, lehet hozzá. Az agy igénybevételkor nem csak szőlőcukrot éget el, hanem oxigént is. Nekem első cigi utáni emlékeim az erős szédülés.


Tapasztalat: HA még "csak" két hónapja cigizel, akkor relatíve könnyen le tudod tenni. Bár pszichikai késztetés valószínűleg előfordulhat, de fizikai hozzászokás biztosan nincs. (Sok olyan van, aki képtelen például reggeli cigi-kávé kombó nélkül "nagyvécézni"...)


MOST hagyd abba a cigit, amíg könnyen megy! (Lehet, hogy évek múlva sehogyan sem tudod majd letenni.)

2020. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!