Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pihenés tudja helyettesíteni...

Pihenés tudja helyettesíteni az alvást?

Figyelt kérdés
Egy éve dolgozom éjjelesbe. Már előtte is depressziós voltam, de most így egy év elteltével már olyan dolgok törnek rám hogy szorongok egyik pillanatról a másikra nem kapok rendesen levegőt és így telik már el több éjszakám. A nyugtató, amit a körzetim felírt nem hatott. Így 5 órát fetrengtem az ágyba csukott szemmel és két órát aludtam. Ma meg jöttem 24 órás szolgálatba.
2020. febr. 23. 09:14
 1/6 Alain Delon ***** válasza:
100%
Nem. Az alvás egy speciális idegrendszeri állapot. Semmi sem tudja helyettesíteni. Valamit változtass az életeden.
2020. febr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Válts munkát. Azt csinálod egész nap, élvezd!
2020. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Alvásvizsgálaton voltál már? Mikor jelentkezik az "egyik pillanatról a másikra nem kapok levegőt"? Van alvásközbeni légzéskimaradás is, ami a mély algvást szakítja meg folyamatosan, ezért nem érzed magad sose kipihentnek.

Én nappalos műszakos munkát keresnék, a bioritmus felborulását se bírja mindenki, sőt: sokan nem...

2020. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jaa és nem, nem tudja helyettesíteni. A mély alvási fázis nagyon fontos.
2020. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még nem voltam. Napközben nem olyan vészes, mertcsak párszor jön rám de éjjel van hogy tízpercenként is akár.
2020. febr. 23. 11:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi okozhatja, alvási apnoé is lehet vagy bármi más, ha alvás közben jön rád.
2020. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!