Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet hogy felélénkülök...

Mitől lehet hogy felélénkülök az altatóktól és nyugtatóktól?

Figyelt kérdés

Lehet tisztán ennyire szorongok?

Ahogy beveszem elkezdek tenni venni felpezsdülök inkább, jelen esetben gerodorm rivotril frontin szerekről van szó


2020. febr. 27. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Legálisan drogozol.ha orvos írta. Minnél jobban hozzászoksz, annál szarabb lesz bogyó nélkül az élet.
2020. febr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Két oka lehet. 1. néhány embernél paradox hatásuk van a gyógyszereknek, altatótól éberség, nyugtatónál izgatottság, stb. 2. Mivel a szorongást oldja a nyugtató, így bátrabb leszel, ezért aktívabb is. És amit az 1. írt az is igaz, ezek lényegében kábítószerek.
2020. febr. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez tiszta sor nem is volt kérdés amit első írt. Köszi a választ!
2020. febr. 27. 10:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szertől függ. Gyerekkoromban volt, hogy bizonyos nyugtatótól (rossz étvágy miatt kaptam...no commemt...) úgy felpezsdültem, hogy rohangáltam, ugráltam mint állat. Persze étvágyam nem lett tőle jobb. Aztán már felnőttként szintén valami jelentéktelen dologra kaptam dilibogyot, Ataraxot. Attól ideges és depis lettem, ki is dobtam a fenébe. Most néha mensi alatti rosszullétekre beveszek fél frontint 0'25-ös felét és ez teljesen elviselhető számomra, eddig ez az, ami még a legkevesebb mellékhatást okozza. Csak lejjebb viszi a vérnyomásom és segít elaludni. Ennyi. Ez kb olyan dolog, hogy mindenkinek megvan a kedvenc fájdalomcsillapítója, dilibogyóból is meg kell találni azt, amire a te szervezeted legjobban reagál.
2020. márc. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!