Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szedett már valaki Spitomin...

Szedett már valaki Spitomin gyógyszert szorongásra?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?

2020. febr. 28. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szedtem kb 2-3 hónapig. Nem nyugtatott le, nem érezni a szedativ hatást. Szoval olyat ne várj mint pl a frontintol. De egy próbát megér.
2020. febr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen, és nem használt semmit. Az antidepresszánsok meg az ilyen gyenge “szorongásoldónak” nevezett Tic tac cukorkák többsége hatástalan, tapasztalatból írom... A pszichiáternek nem az a célja hogy meggyógyítson, hanem hogy minél hosszabb ideig kezeljen és kísérletezzen rajtad HATÁSTALAN gyógyszerekkel.

Menj pszichológushoz, talán többet fog érni.

2020. márc. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egyedül az erős szorongásoldók hatottak nálam (Frontin, Rivo), azokat meg nem szedhetem minden nap, mert függőséget okoznak
2020. márc. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt én szedem már vagy 12 éve. Eleinte úgy tűnt, hogy nincs semmi hatása, sőt kicsit furcsa mellékhatások jelentkeztek helyette.

Mondta a pszichiáter, hogy ne is várjak két hétnél korábban hatást, utána viszont már önmagáért beszél.


Azóta napi 3x 10mg-ot szedek és teljesen rendben tart. Hihetetlen, hogy olyan gyógyszerektől vártam azelőtt a hatást mint a régi Elenium és a Xanax. Ezek csak arra jók, hogy az első néhány alkalommal jól lealtassanak, de utána már feszültséget okoz, ha el akarja hagyni valaki.


Szóval a Spitomin nekem nagyon bejött mert nem okoz kábultságot, viszont kiegyensúlyozottá tesz.

Nem tud igazán felidegesíteni semmi nem túl lényeges dolog, de ha ki kell állni valamiért akkor sem esek pánikba vagy kétségbe.

2020. ápr. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!