Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemrég kezdtem felépülni...

Nemrég kezdtem felépülni bulimiából. Az igaz hogy ilyenkor meghízhatnak az emberek mert az éhségérzetük nincs a helyén?

Figyelt kérdés
Nem működik jól az éhségérzet és ezért meghízhatnak, de miután helyreállt utána a testsúly is optimalizálódik.

2020. márc. 15. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha normalis eteleket eszel attol nem tudsz meghizni. Egyel kiegyensulyozottan. Naponta akar 6-8x is okolnyi eteleket. Ne aggodj az elhizas miatt. Hiszen nem leszel kover, ezt csak te latod ugy... hidd el sokkal jobban fogod magad erezni, ha olyan eteleket eszel amiktol lesz energiad. Pl sok gyumolcs, ‘élő’ étel.
2020. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Én hánytattam magam, aztán rájöttem mekkora hülyeséget művelek.. Heti 2 napra tört rám a falás, hányás, 2 hónapon keresztül. Mostmár örülök hogy nem teszem ezt magammal, és észhez tértem. Híztam 5-7 kilót, pontosan nem tudom. Nem szeretem így a testem, szeretnék is majd fogyni, most kértem ehhez szakember segítségét. Hidd el, inkább légy több most kicsit pár kilóval, minthogy tönkretedd magad egy életre.
2020. ápr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!