Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Divascan nevű gyógyszer...

A Divascan nevű gyógyszer tulajdonképpen antidepresszáns?

Figyelt kérdés

Migrén megelőzésre kaptam a háziorvostól. Napi 3-at kell szednem. A papírján szinte semmi nincs. Két mellékhatást említ csak és azok is a nagyon ritka kategóriába vannak sorolva. A vezetést sem befolyásolja.

Az összetevője az iprazochrome , ami a google szerint szerotonin antagonista, ami meg ha jól értelmezem egy antidepresszáns (SARI csoportjába tartozik)

Szedte valaki? Voltak mellékhatásai?

Nem akarnék a tudtom nélkül antidepit szedni...



2020. márc. 15. 20:15
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igazad van az Amytriptilin nem ssri. Rosszul mondtam. Nekem a neurologus mondta h ssri-kkel szoktak meg beta blockolokkal kezelni migreneseket (is) depressziotol fuggetlenul. Mert hogy valamiert de hat.

Franc se tudja. Mondom nem szivesen szednék kőkemény antidepiket , de ha az kell ahhoz h elmuljon a minden napi szenvedesem akkor ám legyen.

De egyenlore most a Divascanban bizom...

2020. márc. 20. 15:25
 12/13 anonim ***** válasza:

erről nem hallottam igazán.

de migrén megelőzésre a napi 3 divascan a legjobb, jobb, mint bármelyik antidepi

2020. márc. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Bízom benne :)
2020. márc. 20. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!