Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nők akik már szedtek antibioti...

Nők akik már szedtek antibiotikumot, ti mindig használtatok hüvelyi probiotikumot utána, vagy közben?

Figyelt kérdés
Antibiotikum kúrán vagyok húgycsőgyulladás miatt 5 napig kell szednem, most járok a negyedik napon eddig semmi tünetet nem érzek ott lent,mindenképp szükséges a hüvelyi probiotikum használata? Nagyon nem szeretnék valami fertőzést.. Ez az első, hogy antibiotikumot kell szednem és azt olvastam róla, sok nőnél hüvelygomba alakult ki ez miatt és most ettől rettegek.

2020. ápr. 1. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem használtam sosem hüvelyi probiotikumot. Ha vplt már kprábban ilyen problémád vagy hosszabb távon kell szedned az antibiotikunot akkor viszont mindenképpen érdmes.
2020. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
9 éve volt már intim területen problémám.
2020. ápr. 1. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Annak idejen tejsavas kupot hasznaltam, regen nok joghurtot.
2020. ápr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A háziorvosom akkor is javasolja a hüvelyflóra helyreállítót, ha valamilyen légúti tünetre ír fel antibiotikumot. Ilyenkor szigorúan már az antibiotikum alatt és még utána hetekig kell alkalmaznom a hüvelyflóra helyreállítót és a bélflóra helyreállító probiotikumot is, mert ezek a baktériumköpenyek akkor is meggyengülnek, ha nem lép fel fertőzés vagy kellemetlen tünet.
2020. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!