Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha azt érzem hogy...

Mit tegyek ha azt érzem hogy nem akarok már élni?

Figyelt kérdés
Egyfolytában öngyilkosságon jár az agyam. Régen kicsiként sokszor megvertek, mindig vagy csúfoltak, vagy undorító pletykákat terjesztettek rólam, otthon le vagyok konkrétan szarva, ha valaki csinált valamit mindig én voltam a szemét, szar ember. Már tényleg úgy érzem hogy nem bírom. Köszönöm ha elolvastad!

2020. ápr. 7. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
sokszor érzünk igy
2020. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%

Elolvastam.


Morfondírozz el azon, hogy a múltad következménye, vagy inkább a jövőd okozója szeretnél-e lenni?


Ha a múltad következménye, akkor jó szenvedést kívánok!


Ha a jövőd okozója, akkor ami veled történt, semmit nem számít a továbbiakban. Van hol laknod, van mit enned, van internet-hozzáférésed és nem vagy analfabéta. Ez elég jó kiindulásnak ígérkezik, nem úgy találod?

2020. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress valami elfoglaltságot, amitől jól érzed magad. Olvass könyvet, hallgass zenét! Gondolkodj az élet értelmén...
2020. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszer, kötél, penge, vonat,a sokadik emelet pl.22 (amugy 10 is elég)

De ha összeszeded magad kiszakadsz a szar környezetből, meglátod az életben a szépet a jót, még élhetsz egy boldog életet.

2020. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs erőm élni. Az tartja bennem a lelket amit szeretek csinálni (eves, sok vad szex) és olyankor jó élni.


Keresd meg mi az amiért jobb élni mint meghalni. Sose old meg magad nem éri meg.

2020. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!