Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki szociális...

Van itt olyan, aki szociális fóbiában/szorongásban szenved?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, én erős szorongástól szenvedek, már hosszú évek óta. Szorongásos depresszióval diagnosztizáltak, 2016 ban. Azóta antidepresszánsok, szorongásoldók, és nyugtatók sokaságát próbáltam ki, ezek voltak: scippa, xanax, tegretol, tiager, frontin, sertadepi, jelenleg sertadepit szedek frontint és olanzapint. Sokszor volt pánikrohamom, egészen addig míg nem kerültem így be egy osztályra ahol sok hozzám hasonló ember volt. Pszihoterápia, és a győgyszerek segítségével megszűntek a pánikrohamok, és a szorongás emberek közelében. Ezzel bevallom, még ma is nagyon sokat küszködöm, de harcolok ellene minden erőmmel, pszihiaterhez járok szedem a gyógyszereket, így jó.
2020. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

én szociális fóbiában és szorongásban is szenvedek. Pszichológushoz jártam de most sajnos oda sem mehetek. Nagyon rossz érzés.

2020. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!