Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nemtudom miért de mostanában...

Nemtudom miért de mostanában olvasok bárhol, bármit de mást olvasok mint ami oda van írva?

Figyelt kérdés

pl mai:Betegekvagytok én meg "Betegvagyokot" olvastam. Ez csak egy példa de egy mondatban sokat tévesztek. Sokat olvastam/olvasok fél könyvtárat kiolvastam már. Az írásommal is ez van. A helyesírást is 3-4× át kell olvasnom, mert nem megy. Történeteket írtam eggyetlen egy hiba nélkül. Régen meg én javítottam mindenkinek a hibáit? mi ez, de félek ,hogy valami bajom van. Szerintetek?

18/L



2020. ápr. 19. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Előre jár az agyad, mint ahol tartasz valójában. Gyakori hiba. Nagyon sietsz és nem figyelsz eléggé. Vannak erre módszerek, olvass utána. Nem tudom pontosan, mik azok, hülyeséget nem akarok írni. Vannak gyakorlatok, érdemes őket kipróbálni.
2020. ápr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2020. ápr. 21. 11:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is koncentrációs zavar.
2020. ápr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Egyébként fáradság is előidézheti. Érdemes a szemészetet is meglátogatni, nem kell-e szemüveg. Így visszagondolva szemüveg előtt nekem is volt hasonló.
2020. ápr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!