Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok megbízható debreceni...

Tudnátok megbízható debreceni pszichológust ajánlani?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve eléggé gallyra mentem, azóta rövidebb-hosszabb időszakokban úgy érzem jövök rendbe, de már rég nyoma sincs a régi rendíthetetlen (ezek szerint nem is :D ) optimizmusomnak; bazi negatív lettem, és kb. mindig ott munkál az agyam mögött hátul, hogy ha most jó is, úgyis szar lesz és már elb*sztam mindent és kb. magányosan fogok megdögleni.

Az utóbbi időben pedig egyre többször jön az érzés, hogy hagyni kellene ezt az egészet a francba..


Szóval szerintem indokolt lenne felkeresnem valakit, mert hiába tudom, mit kellene tennem, egyedül csak vergődök itt hónapok óta és cseszem el az időt..



2020. ápr. 29. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Most a karantén miatt vergődsz. Egyébként sem nagyon fognak fogadni egy ideig, mindenkire legalább egy hónapot várni kell. Hacsak nem magán és 10/óráért fogad.
2020. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!