Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ha megakarok...

Mit tegyek ha megakarok halni? Elegem van mindenki egy senkinek néz van aki csak kihasznál valaki direkt cseszeget aztán bármi történjen én vagyok felelőségre vonva pedig semmit nem tettem. Testvéreim gyűlölnek szüleimet nem érdekli mi van velem.

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp keress valakit, akivel tudsz beszélni. Ha nincs ilyen a környezetedben, akkor hívj fel egy segélyszolgálatot. A problémák kibeszélése nagyon jó terápia. Esetleg segítenek más szemszögből is nézni őket.

Emellett keress online fórumokat, ahol írni tudsz, ahol empátiával fordulnak feléd, mert ez segít kicsit kirántani a gödörből.

2020. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Senki nem ér annyit, hogy te eldobd az életed. Ha a körülötted lévők nem becsülnek, máshol kell megkeresni azt, aki meg igen. Ne akarj meghalni! Nem tudom hány éves vagy, gondolom, hogy fiatal lehetsz, ha még a testvéreid és a szüleid érdekesek számodra. Ez el fog múlni, ahogy felnőtté válsz. Persze minimálisan mindig fontos az embernek a családja, de nem annyira, mint mikor még velük élsz. Ez egy átmeneti állapot az életed elején és rengeteg jó dolog várhat rád még! Ne dobd el ennek a lehetőségét!!!
2020. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válasszokat?
2020. máj. 15. 15:24
 4/5 A kérdező kommentje:
bocsánat pontot akartam írni.
2020. máj. 15. 15:27
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kerestél lelkisegélyt? A korodtól függően többfelé is fordulhatsz.
2020. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!