Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológusnál milyen lenni ?

Pszichológusnál milyen lenni ?

Figyelt kérdés
Néha csak szeretném. Úgy h ne kapjon levegőt. Nm akarom megölni csak a szemébe nézni. Tok normális csaj vagyok. Jooo ezek után nehéz gondolni ram normálisként tudom xdd csak ezt érzem. Ha valami szarul jön ki és már nm bírom akkor általában mindig fulladást érzek. Kapkodom a levegőt mintha nm lenne elég és megfuladnék a fejemet fogom és próbálom össze nyomni mintha segítek ezt persze mind a földön fekve a konnyeimbe. 17 leszek és bár van humorom 1 2 jo barátom ok se értenek meg. És nm is mondok nekik semmit mert tudom h felesleges. Anyámék látják h egyszer egyszer nm vagyok jól és rossz a kedvem de én komolyabbnak érzem . Szóval talán majd idővel anyámék tudtán kívül el akarok menni majd pszichológushoz. H megalapítsa van e valami bajom vagy tenyleg csak tini hülyeség amit majd kinövök.

2020. máj. 15. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom csak tombolnak benned a hormonok es meg nem erted, hogy mi tortenik valojaban. Kifogod noni.


(fiuknak regebben azt mondtak: mire katona leszel elmulik)

2020. máj. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Volt velem is hasonló még régebben, ha gondolod, írj, dumálhatunk:)

17/L

2020. máj. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!