Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy győzzem le a terápiával...

Hogy győzzem le a terápiával kapcsolatos félelmeimet?

Figyelt kérdés

Iszonyatosan szerencsétlen ember vagyok, családilag el vagyunk átkozva, több mentális betegségem is van. Bármibe kezdek, biztosan filmbeillően el fog romlani minden. Most a pszichológussal is ezt volt, mire eldöntöttem, hogy muszáj segítséget kérnem, jött a járvány es jelenleg nem fogadnak személyesen. Videochat formában lenne lehetőség jövő héttől, de olyan szintű szociális fóbiám van, hogy így csak még kellemetlenül éreznem magam és kényszergondolataim vannak azzal kapcsolatban, hogy más is hallani fogja amiket mondok...

Tudom, hogy illegális lenne, ha bármi kiderülne a beszélgetésből, de így is görcsben van a gyomrom. Akik jelenleg így tartják a kapcsolatot szakemberrel, nyilván nektek is vannak mentális gondjaitok, nem sokkal nehezebb videochaten beszélni, mint élőben? Nem aggódtok emiatt?


2020. máj. 23. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem veszel részt egy videó megbeszélésen, nem tudod meg soha.

Tudni, hogy ártani nem árt. Ha az elvárásaidat leírod és közlöd az elején, a végén meglátod, mi valósult meg.

2020. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!