Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miben más a pszichiátriai...

Miben más a pszichiátriai osztály mint egy másik akármilyen? Pl belgyógyászat?

Figyelt kérdés

2020. máj. 25. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Abban, hogy ott rácsok vannak kívülről az ablakon és több szobában rácsos ágyak vannak.
2020. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja, a többiben teljesen ugyan az. Még annyi, hogy az egyik része (zárt) sokkal kötöttebb és akutabb, mint a másik (nyílt). A másodnyílt az nálunk (Az első nyílt az inkább átmenet, mi hívjuk így, nem tudom van e neve. A kettő ugyanazon a folyosón van, egy kis beugró falrész van csak közte és a szobák rácsozása és lekötözési lehetősége különbözik.) legalábbis ugyan olyan, mint a többi, rács sincs.
2020. máj. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még egyéb vélemény?
2020. máj. 25. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Először is annyi, hogy nem lehet kimenni, állandóan zárva van, a rácsok az ablakon alap. A zárt rész meg a beteg állapotától függ, remélhetően nem oda kerülsz.
2020. máj. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én jártam, ott ugyanolyan volt, mint bármelyik más osztály. De volt egy másik rész a súlyosabb betegeknek, nem tudom, ott milyen állapotok vannak. De biztos szigorúbbak.
2020. máj. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem. Nyíltra megyek ott remélem minden rendben lesz
2020. máj. 25. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Biztosan!) vigyél könyvet vagy bármit, mert én nagyon sokat unatkoztam:( én gyerek részlegen feküdtem sokat, az olyan, mint a zárt, de olyan durvaságú esetekkel nagyrészt, mint a nyílt. Imádtam ott lenni:) a felnőtt az számomra sokkal unalmasabb, monotonabb:( ha nem szeretnél beszélgetni nagyon a szobatársakkal és van erre lehetőséged, akkor válassz sarokban lévő ágyat:) Akkor könnyebb. (már ha nem négyágyas a szoba)
2020. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Én szerettem bent lenni, kifogtam egy jó szobatársat, akivel barátok lettünk. Akikkel együtt voltam bent, a mai napig tartom a kapcsolatot. Nagyon jó volt a társaság, és a kezelés amit kaptam. Én is nyílt osztályon voltam, de nálunk még a budi ablakon is rács volt. Nehogy kiugorjon valaki. Volt már rá példa. Mindenki nagyon kedves volt, és szinte rossz volt ott hagyni az új barátaimat. Örültem is meg nem is hogy hazamehetek. Egy nagyon kis időre, levittek a zártra, na az nagyon durva volt. Telt ház volt, így hamar visszakerültem a helyemre a másodikra. Különben ki tudja meddig lettem volna ott. Eleinte nagyon nehéz volt, de sikerült be illeszkedni és utána már nagyon élveztem.
2020. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!