Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy felejtsek el valamit?

Hogy felejtsek el valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyanokat láttam amit nem akartam és nem is kellett volna. El szeretném őket felejteni. De nem tudom, hogy hogyan. Tanács?


2020. jún. 2. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem fogod elfelejteni. Fel kell dolgoznod. Addig mindig azon fog járni az eszed.
2020. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha minden erőddel arra koncentrálsz, hogy ne jusson eszedbe, eszedbe fog, mert az agy nem érti a tagadást. Beszélj róla, írd ki magadból, keress olyan embereket, akik átéltek hasonlót. Nem vagy egyedül. Ez a múlt, nem megtörténtté tenni nem tudod, csak fogadd el. Nem kell rögtön lefekvés előtt végiggondolnod az egészet és visszajátszani fejben, először elég pl. csak az előtte lévő néhány napot, majd fokozatosan egyre többet.
2020. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Magyarországon nem hiszem, hogy találok olyat aki hasonlót átélt, és kibeszélni, kiírni magamból se tudom. Végiggondolni pedig szörnyű.
2020. jún. 2. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
8%

Kedves Kérdező!

Ha nem lenne nekünk Jézus Krisztus a Megváltónk, akkor tényleg nem lehetne elviselni azt a sok rosszat, ami az emberrel élete során történik. Fogadd őt a szívedbe, és legyen vele közvetlen ima-kapcsolatod, beszélgetésed. Javasolom neked Joyce Mayer világhírű prédikátor nő tanításait, melyet magyar nyelven a Pax tv-n, vagy angolul az interneten megtalálsz. Vele aztán minden rossz megtörtént, ami csak megtörténhet egy emberrel, de nem lett belőle emberi roncs, hanem világhírű prédikátor Isten szolgálatában az emberiség javára.

2020. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy el akarod felejteni, akkor biztos nem fog menni. Ez a "ne gondolj a fehér elefántra"-tipikus esete.
2020. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!