Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Auto balesetem volt, mit tegyek?

Auto balesetem volt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tanuló vezető vagyok és a vizsgám előtt kevesebb mint egy héttel nekem jött egy autó. Miután megtortent a baleset eljohettem, személyi sérülés nem történt, amikor mentem haza szemtanúja voltam egy gazolasnak. Mondanom sem kell hogy mennyire megviselt. Aznap este szemhunyásnyit sem aludtam. A barátom bulizni ment a szüleimmel ezt meg nem tudom megbeszélni.

Rémalmaim a mai napig vannak, nem tudok sötétbe aludni, de ha a barátomnak mondom akkor ő mindig azt mondja hogy ez nem nagy dolog lépjek túl rajta. Akárkinek mondom mindenkitől csak ezt hallom. A baleset márciusban volt. Azóta mindentol megijedek,mindem pici zajtol. A jogsim azóta sincs meg. Nagyon féltem utána kocsiba ülni de végül megcsináltam. Most 3 hónap kihagyás után megint félek kocsiba ülni.

Nem tudom mit kéne tennem hogy ezek a remalmok elmuljanak és újra a "régi" lehessek. A balesetrol és arról a napról a mai napig nem tudok úgy beszélni hogy közbe ne sirjam el magam.

17/L



2020. jún. 3. 21:06
 1/1 anonim ***** válasza:
pszichológushoz menj. ilyen esetekben is segítenek.
2020. jún. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!