Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós vagyok és orvoshoz...

Depressziós vagyok és orvoshoz szeretnék menni (pszichiáterhez). Ez hogyan mukodik?

Figyelt kérdés
Fogom magam es besetalok egy pszichiatria jarobeteg elletasra vagy kell beutalo? Valaki tudna ebben segiteni ezt megvalaszolni?

2020. jún. 5. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A körzeti gondozóba lehet menni beutaló nélkül, de ehhez általában időpontot kell kérni.
2020. jún. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

igen, ennyi.

nem tudom merre laksz nálunk 2 hónap volt a várakozási idő, beutaló nem kellett.

2020. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon rosszul érzed magad, soron kívül fogadnak.
2020. jún. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak időpont kell mert rengetegen vannak. Nálunk van olyan doki akihez 2 hónap a várakozási idő és van olyan akihez 1 hét se szóval attól is függ hogy az adott orvosnak hány betege van. De ha felhívod őket és megmondod milyen rosszul vagy talán előbb fognak fogadni.
2020. jún. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!