Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki "kijött"...

Van itt olyan aki "kijött" magától a depresszióból?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan?

Gyógyszerek nélkül..


2020. jún. 6. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Igen, én. Letettem a gyógyszereket, napi rendszerességgel sport, kellemes hobbik, pozitív gondolkodás. Apró dolgoknak is tudok örülni, és befejeztem a fölösleges hülyeségeken való agyalgatást. Ezekkel meg lehet változtatni az agy kémiáját, de nem 2 nap alatt. Inkább 2 évet mondanék.
2020. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Az első válaszoló módszere jó. Feltéve, hogy enyhe/kezdeti depressziód van.
2020. jún. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Gabonamentes etrend plusz sok tengeri hal fogasztasa plusz futas plusz optimizmus megtanulasa.
2020. jún. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem klinikaimdoeresszióm van, és nem tudtam folna kijönni belőle egyedul antidepresszáns nélkül. A súlyos depresszió kezelendő dolog és nem fog elmúlni magától. Nem egy megfázás ami pár nap alatt elmúlik. Ez egy komoly lelki betegség, ami akar évekig is elhúzodhat
2020. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!