Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki Frontint szed, az...

Ha valaki Frontint szed, az kiegyensúlyozza a lelkiállapotot, vagy inkább emeli ? Vagy okozhat hangulat ingadozást? Depressziót is? Ha igen, milyen sűrűn?

Figyelt kérdés

#depresszió #Frontin #kedély állapot
2020. jún. 9. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nyugtató, és pont depresszióra adják. Hangulat ingadozást akkor okoz, ha rendszertelenül szedi valaki.
2020. jún. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én szedtem egy fél évig. Fura egy gyógyszer, nekem pont olyan volt a hatása, mint egy nagy korty pálinkának, csak a szédelgés nélkül. Az elején, olyan 3 hónapig kellemes volt, de amint jelentősebben hozzászokik az ember, inkább az ellensége lesz. A lelkiállapotomat nem emelte, a hozzászokás pedig kifejezetten rontotta. Én rendszeresen szedtem, úgy ahogy és amilyen dózisban felírták nekem. Abban a fázisban, amikor már hozzászoktam, minden bajom volt tőle, gondolok itt az állandó rossz közérzetre és az ingerültségre (ami egyébként nem jellemző rám, a gyógyszer szedése előtt sem volt jellemző), aztán a következő 3 hónapban fokozatosan leszoktam róla, és ezek mind elmúltak.

Tudom, sokan nem hisznek a homeopátiás, gyógynövényes dolgokban, de nekem a citromfű tea remekül bejött helyette :)

2020. jún. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a depressziómmal es a szorongasommal semmit sem csinál, altatóként szedem, annak jó, sajnos nekem dührohamaim vannak, talán azon is segít egy kicsit, illetve mivel már hónapok óta szedem, sajnos erősek az elvonási tünetek, azokat alt. megszünteti.
2020. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!