Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert leszek rosszul az...

Miert leszek rosszul az alkoholtol is?

Figyelt kérdés

Par eve szorongasos zavarom van, bar panikrohamom mar regen volt, csak amolyan "szorongasos rohamom" van surun, minden nap szinte. Ha ez ramtor, akkor allando feszultsegben vagyok, mindenre veszelyforraskent reagal az agyam, mimdentol felek, mindentol megijedek.

Valamiert az alkoholtol elkezdtem felni. Gondolom azert, mert hasonlo tuneteket produkal, mint egy kezdodo panikroham. Multkor ketto korty gyumolcsos sort megittam es panikroham kozeli allapotba kerultem. Ez csak psziches volt? Regen, amig nem voltam panikbeteg, akkor ittam, es nem volt semmi bajom. Egyszer becsipve volt egy panikrohamom, de azt hittem, hogy csak valami gyomorrontas elojele igy nem foglalkoztam vele a kesobbiekben igy nem is volt panaszom. A cigivel (sima!!!) is hasonlo kapcsolatban allok. Ha szorongok, nem merek ragyujtani, meg a fustjet is kerulom, mert olyan mintha tuzelne a szorongast. Aztan ha elmulik, kettesevel is siman tudom szivni.

22/L


2020. jún. 14. 18:46
 1/1 anonim válasza:

Szerintem a pszichés dolgotól. Én az evéssel vagyok így,ha rámtör a para,akkor nem tudok enni,mert kavarog a gyomrom és csak a jéghideg vizet kívánom,meg a mentolos dolgokat. Viszont amúgy meg imádok enni.


Szerintem csak bebeszéled magadnak,de ha nyugtalanít,akkor teszteld magad. Pl.:ha nem mész sehova,akkor igyál reggel egy sört vagy amit szeretsz. A lényeg,amikor nyugiban vagy.:) Kitartás,:"élvezd,hogy ha rádtör a lámpaláz,semmi sem bonyolult annyira,hogy ráparázz". 21/f

2020. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!