Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért van? Ekkora nyomot...

Ez miért van? Ekkora nyomot hagyott volna bennem?

Figyelt kérdés

Még régebben az iskolában sokat piszkáltak, ami gyakran fizikai bántalmazásba is átment. Nemrég elkezdtem írni egy sztorit(néha írogatok ilyeneket), amiben a főszereplővel kiskorában szintén ez történt. Azt vettem észre, hogy mikor ezeket a részeget írom elkezdek remegni és feszült leszek. Ez normális ezután? Vagy nem kéne, hogy ez ekkora nyomot hagyjon bennem?


Bocsi, ha helyesírási hiba van benne, elég kómás vagyok már, csak nem tudok aludni.



2020. jún. 15. 02:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

ez tud nagyon mély nyomot hagyni

[link]


lehet, elkellene egy szakember

2020. jún. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen dolgok mély nyomot hagynak az emberben, ami elkíséri egész életén át. Az jó, ha kiírod magadból, mert ez által valamelyest fel is tudod dolgozni. Az, hogy remegsz, miközben ezeket írod visszaemlékezve, csak azt jelenti, hogy újra átéled a történteket. Az írás egyfajta terápia, én azt mondom: folytasd.
2020. jún. 15. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!