Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek vajon az ADHD jelei?

Ezek vajon az ADHD jelei?

Figyelt kérdés

Nagyon figyelmetlen vagyok,sokszor elkezdek nézni egy sorozatot és sokszor fél órás "szünetet" tartani közötte,mert vagy nem figyelek oda vagy hirtelen mással kezdek el foglalkozni. Szinte sose sincs az,hogy egy helybe megálljak minden mozgás nélkül vagy a lábamat rázom,vagy a kezeimen a bőrt szedem. Nagyon nehéz tanórán odafigyeljek,akkor is,hogyha tudom,hogy olyan leckéről beszél a tanár ami új vagy amit eddig nem értettem. Sokszor vannak dühkitöréseim,de utána mindig hamar lenyugszok.


Kb. ezek lennének,gondolkoztam,hogy elmegyek szakemberhez,de amíg nincsenek nagyon jelek arra,hogy nekem ilyen betegségem akkor nem nagyon érzem szükségesnek.



2020. jún. 16. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetnek ezek a jelek.

Ha akadályoz az életben, akkor menj el szakemberhez.

2020. jún. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!