Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha pszichológiai teszten azt...

Ha pszichológiai teszten azt kérdezik, hogy Petőfi nagyszerűbb ember volt-e Aranynál, az nekik miben segít?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam életemben először pszichiáternél, nagyjából 1 órán keresztül kellett válaszolnom 600 kérdésre. Ez volt az egyik, elég szürreális volt, viszont egyben érdekes is, mert Petőfit pont, hogy az egyik legnagyobb zseninek tartom es a lehető legmélyebb depresszióban is csodálom azt, amit alkotott. Elég meghökkentő volt egy ilyen kérdés, mikor pont az ő munkássága az egyik támaszom. Egyébként rengeteg szürreális kérdéssel volt tele a teszt, de valahogy mégsem lepődtem meg, úgy éreztem itt nem lehetnek tabuk es egy par kérdés olyan volt, mintha direkt csak nekem szólna.
2020. jún. 17. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen/nem kérdés volt, vagy kifejtős? Ha kifejtős, akkor az indoklásodból sokminden kiderülhet (tehát abból, hogy miért tartod Petőfit nagyszerűbbnek Aranynál, vagy viszont).


Ha sima igen-nem, akkor fogalmam sincs. Bár a két ember stílusa eléggé más, tényleg mondhat valamit az, hogy melyikkel azonosulsz.

2020. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
MMPI a teszt neve és vannak benne olyan tételek ami a csalás(random kattintgatás) meg szépítés, hazugság kiszűrésére szolgál. Azt is méri mennyi idő mire válaszoltál, ehhez kell egy kicsit hosszabb gondolkodási idő ami ha nicns meg akkor valoszinuleg már nem figyeltél.:)
2020. jún. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2: és akinek fogalma sincs róluk, maximum annyi, hogy régen verseket írtak, és csak kiválasztja gyorsan valamelyiket? És az időt ki méri? Aki úgy tölti ki, hogy megkapja papíron a tesztet, és egyedül kitölti, akkor az nem is szabályos?
2020. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindegyik csak eldöntendő kérdés volt, az asszisztens azt mondta, hogy szünetet is tarthatok, csak mindig azt válaszoljam, amit épp akkor erzek. Volt olyan kérdés is amit 3x is feltettek, nyilván direkt, sokszor egyértemű volt, hogy mit akarnak tesztelni a kérdésekkel, pl. hogy paranoiás vagyok-e, rengeteg vallási kérdés is volt, de például a vizeletről is kérdeztek, nem is egyszer... sőt meg azt is, hogy szerettem-e az Andersen meséket...nem gondoltam, hogy ennyire egyértemű, hogy sz emberek többsége egyáltalán ismeri Andersen-t...amiket egyébként megintcsak imádok a mai napig, ezek szerint a mentális problémákkal küzdő emberek szeretik Petőfit es Andersent. :D Mondjuk eddig stimmel.
2020. jún. 17. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy érzem, gyorsabban vizelek, mint mások, vagy valami ilyesmi kérdés XD
2020. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kicsit kezdek aggódni, hogy ezek csak beugratos kérdések voltak es valójában akkor állapítják meg, hogy pszichopata vagy, ha válaszolsz rájuk es nem hagyod ki őket
2020. jún. 17. 21:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"akkor állapítják meg, hogy pszichopata vagy, ha válaszolsz rájuk es nem hagyod ki őket"


Biztos nem.

2020. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak humorizáltam:) Nyilván nem, de jobban belegondolva valóban lehetett benne egy-két beugratós kérdés is, amire valójában nem is várnak választ. Már ha egyáltalán alkalmazzák ezt a technikát ilyen esetben.
2020. jún. 17. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!