Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szorongok azon, hogy a...

Miért szorongok azon, hogy a szüleim betegek lesznek?

Figyelt kérdés
Szinte minden nap gyötör a gondolat hogy valami bajuk lesz, pedig még fiatal vagyok nem kéne hogy ilyenek járjon az agyam de nem tudok mit tenni. Felőröl a gondolat, van hogy órákig szorongok, enni se tudok stb. Mit tudnék tenni?

2020. jún. 20. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor kisebb voltam én is állandóan ezen agyaltam, mi lesz velem anya / mama nélkül. Nem aludtam, nem ettem csak sírtam.

Nekem az segített, hogy leültem anyával beszélni, elmondtam hogy ettől félek. És akkor lendültem ezen a gondolatom túl attól, amit mondott. Ez az élet rendje. Mire oda kerül a sor hogy ő/ők már nem lesznek addigra nekem családom és gyerekeim lesznek, akik bár nem pótolják őket, mégis sokat fognak segíteni!

Hidd el, nem lesz semmi bajuk, végig fognak téged kísérni egészen öreg korukig.:)

2020. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is voltam így nagy szeretet és attól való félelem, hogy elvesztheted őket az nagyon rossz gondolat. próbálj meg beszélni velük erről és hátha megnyugtatnak.
2020. jún. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb a helyzet, kérdező?
2020. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, rosszabb napokon viszont eszembe jut. Van hogy eszemben sincs viszont.
2020. aug. 22. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó, ha nem félsz, csak szereted és segíted őket. Minden jót!
2020. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!