Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A kesoi gepezestol rosszul...

A kesoi gepezestol rosszul vagyok ejszaka. Lehet valami komolyabb bajom?

Figyelt kérdés
Most voltam szivorvosnal es minden rendben van a szivemmel. Kb eddig 10 szer fordult velem ez elo. Minden 2 hetbe kb ketszer. 23 eves vagyok es neha elofordul hogy ha este kesoig gepezek (belemelyedek nagyon, ugymond tulterhelem az agyam) es utana amikor lefekszem aludni rosszul leszek. Valamilyen roham felenek neveznem. Nagyon fura erzes es meg szoktam ijedni,mert hirtelen olyanra gondolok hogy agyverzes, szivroham. Szoval ugy tortenik hogy amikor lefekszem es lehunyom a szemem, az agyamban valami hatalmas keveredes tortenik es azt a szivem rosszul veszi fel es felijedek a semmire felalombol ugy hogy nem is alszok meg csak lehunytam a szemem es ilyen nyomaszto erzesem van a szivemben. Szoval a fejembol indul az egesz es atmegy a szivre. Ilyenkor kb 1 oran keresztul nem tudok elaludni, setalok le fel a lakasban, vizet iszom. Olyan erzesem van hogy mindjart meghalok. Ugyanez szokott tortenni neha ha keson eszem es lefekszem aludni.Probalok kevebbet gepezni es enni de meg tudna valaki mondani hogy ezek minek a tunetei? Regebben ilyen soha nem tortent velem
2020. jún. 22. 22:52
 1/3 anonim válasza:
Pánikbetegségnek tűnik. Nincs valami félelmed, ami tudat alatt félálomban eszedbe jut és amiatt felriadsz? Ha a kardiológus azt mondta nincs baja a szívednek, akkor biztos hogy mentális eredetű, emiatt ne aggódj.
2020. jún. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is panikbetegseg lesz. Volt mar ugy is hogy nem is gepeztem keson es nem is ettem es akkor is megtortent. De nem lehet az hogy valami agy betegseg?
2020. jún. 23. 09:09
 3/3 anonim válasza:
Ezt egy neurológus tudná megmondani, bár nem hinném hogy baj van az agyaddal, a semmiből nem hiszem hogy csak így kialakulna. Egyébként velem is történt már ilyen.
2020. jún. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!