Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A paranoiás az elmondja...

A paranoiás az elmondja másnak a félelmeit?

Figyelt kérdés

Ha valaki paranoid vagy paranoiás akkor elmondja a közelében lévőknek a paranoiáját?


Azért kérdezem, mert volt egy olyan gondolatom, hogy mi lesz, ha paranoiás leszek és majd azt fogom gondolni, hogy megfigyelnek stb stb...

S tudom, hogy ez nem igaz, de még is bennem van, hogy mi van, ha az lesz vagy mi van, ha már az vagyok és az, hogy gondoltam rá vagy elképzeltem milyen lenne, ha ezt gondolnám az azzá tenne?

Köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 30. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Paranoid skizofréniás vagyok. Állandóan a félelmeimről beszéltem másoknak, amíg nem gyógykezeltek.
2020. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Skizofrén*
2020. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
S akkoriban nem tudott volna senki meggyőzni arról, hogy nincs alapja a félelmeidnek?
2020. jún. 30. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tesóm paranoid skizofrén, abból tűnt föl, hogy valami nem oké, hogy egyfolytában a képzelt dolgokról beszélt meg a hangokról.
2020. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!