Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem szoktak a pszichológ...

Miért nem szoktak a pszichológusok magánrendelés során nyugtát vagy számlát adni?

Figyelt kérdés
Biztosan vannak olyan pszichológusok akik adnak, de saját és mások tapasztalatai alapján nem szokásuk.

2020. jún. 30. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt alapvetően tőlük kell megkérdezni. Gondolom nem nagyon szeretnek adót fizetni.
2020. jún. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindig ad számlát a pszichom
2020. júl. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne kelljen adózniuk. Meg reklamálni se tudj ha már eg vagyont ott hagytál és nem hasznalt semmit a terápia. A.szerelők sem szoktak adni. Pszichomókistól többször kaptam szamlát mint szerelőtől. :)
2020. júl. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A kiadott számlának adó vonzata van, valamint némi (adott esetben nem sok) felelősséggel is jár. Szerintem egyikhez sem ragaszkodnak.

Ha egy műszaki hibázik és egy ember meghal, biztos lehet benne, hogy meghurcolják. Ha egy pszichológus hibázik, valaki öngyilkos lesz, elég kijelenteni, hogy amikor elváltunk nem láttam erre utaló jelet...

2020. júl. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
4. Vagy azt mondják "nem volt együttműködő" kókler szakma. Tisztelet a kivételnek. A szerelőim számla nélkül is mindig visszajöttek ha gond volt. Pszichológusra csak 45 percig számíthatsz amíg tart a fizetős időszak. :(
2020. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Azért, nem adnak számlát, mert megtehetik. Azért árthatnak rengeteg embernek, mert totál ellenőrizetlen és ellenőrizhetetlen, hogy mi zajlik egy terápiás közegben.
2020. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
71%
Lehet vàllalkozó és Katàs. Akkor fix összeget fizet havonta adónak.
2020. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Attól, hogy Katás még ugyanúgy kellene nyugtát vagy számlát adnia.
2020. júl. 5. 23:36
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém egyéni vállakozó és igen, ad nyugtát minden alkalommal.
2020. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Huha😆 ebben a témakörben nem kellene olyanoknak fikázni a szakembereket, akik képtelenek megkülönböztetni egy depressziót meg egy melankóliát
2020. nov. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!