Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez még nem számít anorexiának...

Ez még nem számít anorexiának ugye?

Figyelt kérdés

165cm vagyok és 50-51kg között van a súlyom. Ha netán felmegy 53-54 kilogrammra akkor addig nem eszek amíg vissza nem megy minimum 51re. Tudom hogy sok minden befolyásolja a súlyom pl voltam-e előtte wcn ilyesmik de akkor se szeretem ha többet mutat a mérleg az okai nem érdekelnek hogy miért több.

Ugye ez még nem anorexia?



2020. júl. 5. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Nem, ez még nem az. Vigyázol az alakodra. De remélem, nem tartod kövérnek magad ennyi kilósan, mert az már gyanús jel lenne.
2020. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
ha kevesebbet ennél, hogy szép lassan visszafogyjál, az nem az. ha koplalsz az el nem fogadott testképed miatt, szóval...
2020. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Nem anorexia, ha meg tudsz állni, de egyáltalán nem normális, amit csinálsz, és átfordulhat anorexiába/bulimiába. Az éhezéssel pedig pont azt éred el, hogy folyamatosan ingázzon a súlyod.
2020. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
53%
Szerintem ez pont a tökéletes súly a magasságodhoz
2020. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
ez nem anorexia. Ha 50 kiló alá nem mész, akkor minden ok.
2020. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
kulcszó(kulcsszavak) az "addig nem eszek amíg vissza nem megy.." nem az számít, hogy 50 vagy 51, vagy 50 alatt, hanem hogy erőszakkal és szélsőségesen kontrollálod magadat az áhított testkép elérésének érdekében
2020. júl. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!