Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichoterapeuta szerint is...

A pszichoterapeuta szerint is transzgenerációs trauma hatása alatt lehetek, mit lehet ez ellen tenni? Szerintem semmit, marad az öngyilkosság

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem újra a pszichoterapiát, szerinte is nagyon súlyos a helyzetem(bar ettől a megállapítástól csak meg rosszabbul lettem), be is akar fektetni a kórházba, egyelőre arra nincs lehetőségem, plusz nem igazán szeretnek csoportterápián részt venni. Eddig abban a tudatban éltem, hogy el van átkozva a családom, sőt biztos voltam benne, nemrég hallottam a transzgeneraciós traumáról, ko foglalkozik ennek a gyógyításával? Muszáj befeküdnöm? Mar minden napom pokol, a családom tele van nagyon súlyos mentális betegekkel, nem merek visszamenni külföldre dolgozni, mert tudom, hogy mennyi rossz fog velem történni, ahogy mindig es mar előre zokogok miatta... minden nap csak az öngyilkosság jár a fejemben
2020. júl. 7. 09:55
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj be!
2020. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!