Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudnátok jó pszichológust...

Tudnátok jó pszichológust ajánlani budapesten?

Figyelt kérdés
Olyan pszichológusra lenne szükségem, aki pánikbetegséget illetve szorongásos betegekkel foglalkozik, és nem kókler, valódi segítséget nyújt, Budapesten
2020. júl. 15. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy kóklert ismerek, most zárult le ellene az etikai eljárás, amit a szakmaiatlan és etikátlan viselkedése miatt indítottam ellene.

Egy jó tanács: ha úgy érzed, hogy a szakembernek nem vagy szimpatikus, nem figyel oda arra, amit mondasz, indulatos veled, akkor egy percig se maradj ott tovább. Onnantól csak pénzlehúzás az egész, azt pedig nem kapod vissza soha.

2020. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A a jó pszichológus, aki kiképzett terapeuta, lehetőleg mélylélektani szinten (KIP, ego-state, regresszió, Bradshaw, Rossi módszerek.
2020. júl. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én is csak kóklereket tudnék sorolni. Ezert fel is adtam a dolgot mert elment a kedvem tőle. :(

Pedig ugyan ezekkel a problémakkal küzdök.

Első respekt végre valaki lepett a kóklerek ellen. Ha leírnád a sztorit privátban vagy akár itt érdekelne. Mert már en sem akarok vagyonokat hagyni egy csalónál.

2020. júl. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is kéne, privát?
2020. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Priviben én is érdeklődnék ki volt a kókler??! Szeretnék járni egyhez,de ha kókler inkább kihagoym mert iszonyú drága.
2020. júl. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!