Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy minden...

Miért van az, hogy minden dologba egy nagyon komoly sérülést képzelek bele?

Figyelt kérdés
Pl. restaurálós videó, épp körömmel kapargatja a fellízított matricát a felületről és nekem el kell fordulnom, mert átfutott a fejemen az a gondolat, hogy úristen felszakad a körbe stb stb. Pedig a valóságban hiába tudom, hogy én is kaparhatok bármit a körmömmel akkor se fog felnyílni ,de valamiért beleégett valahogy az agyamba.
2020. júl. 16. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Jajj ez nálam is van. Meg a páromnál is. Nézünk valami fail videót amin valaki elesik, egyből elkezdjük elemezni hogy hú még jó hogy nem az oszlopnak esett neki mert bele is halhatott volna, stb.

Nem tudom miért van, de kíváncsi vagyok. És nem egyedül vagy ilyen. :D

2020. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát kösz :D
2020. júl. 16. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Bele éled magad a helyzetbe, nagy az empatikus készséged. Ami nem rossz, sokakból hiányzik ez, sajnos.
2020. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Aha ez lesz az akkor. Ezt egy másik kérdésben is mondták teljesen más témában. "összeáll a kép". A legnagyobb férget is tudom sajnálni. Tehát még azt is megsajnálom aki 50 embert mészárolt le. szar ja. úlzott empátia
2020. júl. 16. 12:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!