Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hosszú távon működőképes ez a...

Hosszú távon működőképes ez a megküzdési módszer?

Figyelt kérdés
Néha, általában akkor ha ideges leszek nem vagyok önmagam és megváltozik a gondolkodás módom és amit az idő alatt teszek kiesik vagy csak foltokban emlékszem rá.Volt régen olyan hogy az iskolában felelősségre vontak valamiért és nem értettem hogy mi van.Szóval gondolatban a destruktív énemet bezártam egy cella szerűségbe és eldobtam a kulcsot, azóta jobban érzem magam és nem jön elő.20/f
2020. júl. 19. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Phszihiária
2020. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Járok viszont erről nem beszéltem, meg nem nagyon bízok már abban az orvosban mert olyan gyógyszert írt fel amit szívbetegként nem nagyon lehetne szedni és napokig rosszul voltam és utólag olvastam utána a gyógyszernek.
2020. júl. 19. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem működőképes, mert nehogy legközelebb a rendőrök mondják el, hogy mit csináltál, és ők zárjanak be egy cella szerűségbe. ha nem volt jó a gyógyszer, akkor írass másikat, és orvost is lehet váltani, ha ez nem jó.
2020. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyébként kényszerességgel "kezelnek" de régen volt szorongásom és pánikrohamaim is.Az évek alatt még nem volt komolyabb gondom a törvénnyel. Csak én és a barátom tudunk erről de ő évek óta tud róla. Jó hogy van egy ember aki mindig mellettem van és semmiért nem ítél el, ezerből egy.
2020. júl. 19. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Beszélj a phszihiátereddel a meglévő vagy új problémáidról mert csak ő tud segiteni ha gondjaid vannak

Vidd be a gyógyszert és mutasd meg neki, hogy irjon fel másikat mert te ezt nem szedheted

2020. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Majd holnap kellesz visszahívnom addig van másik.
2020. júl. 19. 20:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!