Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért történhet ez? Mit...

Miért történhet ez? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
Mindig mindent megtanulok, sikeresen levizsgázok, legyen szó nyelvvizsgáról vagy csak sima dolgozatról, de utána tök elfelejtem, ami elég gáz, mert idén fogok érettségizni és semmire sem emlékszem. Amiket már megtanultam egyszer, most újra kell tanuljam.

2020. júl. 25. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Mert a tudásod csak felszínes, nem készség szintű. A legtöbb ember így van, amit nem használunk azt elfelejtjük, vagyis inkább passzív tudássá válik. Megvan, de előkapni nem tudod, csak előbányászni. Mint a régi kacatokat a nagyi pincéjéből.
2020. júl. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, mint te, 5-öst írtam mindenből. Emiatt ne félj, meg tudod még tanulni. Én 1 hónappal előtte álltam neki.
2020. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Állítólag a rövid távú memóriából át kell íródni az információknak a hosszú távú memóriába és ez többnyire alvás során történik meg. A vizsgákra felkészülésnél én 10-15 perc olvasás után mindig elaludtam kb. ugyanannyi időre, aztán folytattam.
2020. okt. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!