Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok?

Pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Elég régóta, főleg a vírusos időszak alatt, azt vettem észre magamon, hogy mindentől kikészülök, (szédülés,tarkó fájdalom) és csak bámulok ezután magam elé. Most éppen szabadságon vagyok, mert mindig ideges vagyok, és képes vagyok ordítozni a számítógéppel ha lefagy.. A háziorvosom szerint, nyugtatókat kellene szednem. Nem járok sehova, csak munka után kávézni egyedül, de attól meg olyan leszeg mint egy alkoholista. (remegek, meg szédülök) de ez már bevett szokás, hogy mindennap oda járok. Már mindent kipróbáltm. (extrém sportok, futás) de nem segít. Szerinteteg ez pánikbetegség vagy idegbeteg vagyok?

2020. júl. 26. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem kimondottan panikbetegsegnek hangzik. Inkabb valami szorongas lehet, ami igy mutatkozik meg.
2020. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mitől lehet?
2020. júl. 27. 10:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem er sok stressz mostanaban? Hormonjaid rendben vannak? En panikbeteg vagyok, de mikor ilyen duhkitoreseim vannak, az nem olyan erzes, mint a szorongas vagy a panik. Nekem menzesz kozeledtevel van ilyen, hogy nem tudok szepen szolni senkihez, mindenki jelenlete zavar, a telefont is foldhoz tudnam vagni, ha valamit nem azonnal tolt be.
2020. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De. 6-22-ig dolgoztam. Nincsen hornonproblémám. Az lenaradt, 30/f
2020. júl. 27. 11:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Lehet akkor csak egy kis lazulas kene neked, egy kiados alvas meg egy kis magnezium B-vitaminnal. Azt latom, hogy sportolsz, az is jo a duhre. En boxzsak beszerzesen gondolkozok. A dobolas is jo.
2020. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most szabadságon vagyok, De általában 4-kor fekszek le mert adóbevallást csinálok!
2020. júl. 27. 12:12
 7/13 A kérdező kommentje:
A nyugtató segíthet?
2020. júl. 27. 12:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Segithet, de magas a raszokas kockazata.
2020. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül vezethetek?
2020. júl. 27. 13:08
 10/13 anonim ***** válasza:
A pánikroham más. Sajnos, tudom. Lehet, kiégés szindróma, túlterhelt idegrendszer. Meg, azt hiszem, munkamánia is befigyel. Igen, a nyugtató segít. Viszont, óvatosan, mert rá lehet szokni.
2020. júl. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!