Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek nem tudom mi...

Nagyon félek nem tudom mi történik velem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Este bulit tartottam, ittam ennel mar tobbet is, de mikor ez tortent velem nem volt bennem mar sok alkohol. Egy esemeny hatasara, bogtem, de ugy hogy nem kaptam levegot, remegtem, es nem tudtam magamrol. Labra sem tudtam allni, azota is nagyon faj, es nehezemre esik mozgatni. Felek mi tortenik velem. Egy ideje nem talalom magamat. L17
2020. júl. 27. 11:22
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Plussz amig nem jonnek helyre a dolgok, de ha nem is fognak akkor egesznap fekszem, nem tudok enni, es 3 nap alatt fogyok 5-6kilot a stressztol is..
2020. júl. 27. 11:33
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pánikrohamod volt, mert ha jól értem azt mondtad hogy alapból szokott olyan lenni hogy stressz hatására sokat fogysz. Szerintem most hanyagold az alkoholt, mert ha nem bírod a stresszt akkor hamar függő válhat belőled. Van valami nagy stressz forrás az életedben?
2020. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Nem tudom miért történhetett

Tipp: Ha nem vagy 18 ne igyál alkoholos italt és ha fogysz továbbra is szedjél valami étvágygerjesztő gyógyszert pl :béres csepp .

Ja , és biztos hogy csak alkohol került a szervezetedbe ?

2020. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hanyagolni fogom. Van, a párom. De mindennél jobban szeretjük egymást. Csak neki is segítségre lenne szüksége. Hibát követtem el, volt pár érdekes szóváltás egy fiúval de nem történt semmit, de ezt ő megcsalásnak gondolja. Tudom hogy minden rendbe fog jönni, de nagyon kínoz a dolog, szét mar az egész, én sosem csalnék meg senkit, de soha soha, de most mintha teljesen más ember lettem volna, nem akartam de még is megtörtént, mintha nem is én lennék, gyűlölöm magamat.
2020. júl. 27. 11:48
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen csak alkohol.
2020. júl. 27. 11:49
 6/16 A kérdező kommentje:
Tudjuk hogy nem történt semmi, de ő összetört teljesen, rengeteget sírt, amit alapesetben nem csinál. Jól esett az utóbbi időbe hogy rám van szállva, ezt kihasználtam és elkényelmesedtem.. nagyon utálom magamat. De közben szeretjük egymást..
2020. júl. 27. 11:51
 7/16 anonim ***** válasza:

Elsőre alkohol mérgezésre tippeltem volna,de később írtad is,hogy stressszelsz.

Tehát pánikroham.

Hanyagold az alkoholt!

2020. júl. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
3 nap alatt 6 kilót, aha :D
2020. júl. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne csak az alkoholt hanyagold, hanem ezt az instabil fiút is, mert megbetegít! Ebből nem lesz hosszútávú kapcsolat, a fiú lelkileg sérült, és már te is az vagy! Féltékenységi jelenetek, rosszabb esetben bántalmazás (ez igen gyakori a kóros féltékenységnél) vár rád, előbb-utóbb szakítással. Jobb lenne előbb, mint utóbb.
2020. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Másfél éve vagyunk együtt. Sose bántana
2020. júl. 27. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!