Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet hogy pszichopata vagyok?

Lehet hogy pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliba aki szokott szekálni és néha úgy érzem az lenne a legjobb, ha migkínoznám és megölném. A legmegdöbbentőbb, hogy egyáltalán nem éreznék büntudatot. Mitől van ez? Egyébként más embert nem tudnék bántani csak őtet.

2020. júl. 28. 20:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
őtet? Na jól van. Csak tudnád mit jelent a pszichopata, te kis buta.
2020. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy pszichopata vagy, ettől a kérdéstől függetlenül, de nem hinném.

Az iskolai bullyingek nagyon gyakoriak, egyáltalán nem lenne meglepő ha eszedbe jutnának ilyen dolgok.

A legjobb, amit tehetsz, hogy igyekszed magadban ezeket kontrollálni, megkérdezni a szüleidet és tanáraidat hogy mit tudnál tenni. Nem kell szégyellni, nyugodtan beszélj velük ezzel kapcsolatban.

"A legmegdöbbentőbb, hogy egyáltalán nem éreznék büntudatot. "

Nem tudhatod, hogy éreznél-e, mivel még nem hajtottad végre. Egy képzelgéstől nem igazán szoktak bűntudatot képzelni az emberek.

Én annó az egyik tesitanáromat terveztem gyorskötő gipszbe fojtani egy osztálytársammal, persze semmi nem lett belőle, csupán arra volt jó, hogy papírra rajzolgattuk a tervet, ezzel pedig levezettük a feszkót.

Szóval ne aggódj emiatt, beszélj róla nyugodtan a családodnak, vagy ha bennük nem tudsz megbízni, megkeresheted egy-egy tanárodat akivel jóban vagy.

2020. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Az t írta őtet? és? Helyes , használható forma ez is. szóval ne akadj fenn semmiségeken .
2020. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg ez még normális gondolati szinten.
2020. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Phoney ***** válasza:
100%
Ha pszichopata lennél, akkor bárkit képes lennél bántani, és nem is igazán értenéd, mi az, hogy valakit „nem tudnék bántani”, vagy mi az, hogy bűntudat. Csak másokon keresztül tanulnád meg, hogy léteznek ilyenek.
2020. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
20:29 az a baj, hogy tényleg nem bánnám ha meghalna. Már annyit bántott ez az embernek nem nevezhető lény, hogy már az attól ideges vagyok, ha a közelembe van.
2020. júl. 28. 20:53
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez természetes. De nem lehet hogy bejössz neki?
2020. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, meleg vagyok, és részben ezért szekál, úgyhogy nem hiszem hogy bejövök neki.
2020. júl. 28. 21:13
 9/17 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2020. júl. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, nem értem miért olyan meglepő ez.
2020. júl. 28. 21:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!