Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért sírok és akarom magam...

Miért sírok és akarom magam megfojtani?

Figyelt kérdés
Azt fontos tudni,hogy szeretem a durvább szexet,ezért ha magamnak csinálom is szoktam magam fojtogatni,de van hogy orgazmus után pár másodperccel meg akarom magam ténylegesen fojtani vagy elkezdek sírni. Sok helyen rákerestem de nem találtam semmit és nem tudom ki másnak mondhatnám el. Vélemény?

2020. aug. 3. 01:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Minden alkalommal így van vagy csak bizonyos időszakokban?
2020. aug. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
67%
Edesapaddal milyen a kapcsolatod? Milyen volt az elso szexualis elmenyed? Miota vagy submissive? Mennyi idos vagy?
2020. aug. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem tudod magad megfojtani, egyébként én is próbáltam már onnan tudom

De orgazmus előtt szokták az emberek magukat fojtogatni, így nagyobb orgazmust érnek el ezt hívják autoerotikus élménynek


David Carradine színész is így halt meg 2009-ben, hogy hokizott egy hotelszobában miközben magát fojtogatta csak a fojtogatással kissé túlzásba esett és végül meghalt

2020. aug. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Megtudod magad folytani, ha elég erősen csinálod, bezúzhatod a légcsöved, utána bedagad míg ájult vagy és megfulladsz!


Amúgy azért van mert nem "basznak" meg rendesen, menj ki valahova és "erőszakoltasd"meg magad.

2020. aug. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Az már nem fulladás hanem gégetörést kéne csinálni magamnak azért a kettő között van egy kis különbség


Egyébként ez nem azért van hanem azért mert egyesek már hülyére drogozták magukat és kifordult kiégett elméjük csak más emberek kínzásában teljesedik ki

Semmi köze ehhez a szexhez.Egyébként is mi van akkor ha nem szexelek, mi köze van ehhez bárkinek is? Semmi

Egy kétszemélyes cella meg fog felelni de orvosi alapon engem úgyis a zárt osztályos phszihiátriára raknának nem pedig a börtönbe, cuncika

2020. aug. 3. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%

4 Engem 2008 óta folyamatosan "basznak" egyre durvábban minden oldalról. Most erre még veressem ki a fogaim, hogy enni se tudjak?

Vagy hogy gondolod ezt?

Ez a vonat már rég elment csillagom, ha ilyen jellegű szórakozási igénye van valakinek akkor váltson csatornát

Mellesleg van különbség egy monokli között ami felszívódik 3 hét alatt meg egy csontkinövés között ami meg örökre megmarad

Nem ugyanaz a kettő

2020. aug. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
Az biztos cica hogy zárt osztályra raknának téged, írásodból is látszik hogy a gondolataid dse tudod összeszedni, no meg hát még kamuprofilt is csináltál....
2020. aug. 3. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kamuprofil van de a gondolataim a helyén vannak ami kész csoda azok után amin átmentem meg a mai napig átmegyek

Mások már rég évekkel ezelőtt feladták volna idegileg

Nem vagyok beszámithatatlan phszihés szempontból de alkalmatlan lennék a börtönéletre a phszihés állapotomból kifolyólag, így maradna a zárt osztályos phszihiátriai kezelés

2020. aug. 3. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jézusom nem gondoltam hogy bárki is válaszolni fogxd

1 nem mindig van ez de többször is előfordult

2 nem tartom apámmal a kapcsolatot a családból senki sem molesztált ha arra akartál kilyukadnixd

Az első nagyon jó volt,csak pár éve és 20 éves vagyok.

3 de nem akarok magam megölni,és igen pontosan az orgazmus miatt csinálom de mikor megtörténik mintha àtkattanna valami és sokkal erősebben csinálom egy pillanatra mintha tényleg meg akarnék halni de nem vagyok depressziós meg semmi

4 nem vagy normalisxdddd

2020. aug. 3. 14:28
 10/12 anonim ***** válasza:
9%
Ha akarod tudok.segiteni hova valósi vagy?✌✌✌
2020. aug. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!