Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan szoktassam le a fűről?

Hang72 kérdése:

Hogyan szoktassam le a fűről?

Figyelt kérdés

Van egy személy az életemben, aki fontos szàmomra, viszont imádja a fűvet, és egyáltalán nem szándékozik letenni, sőt más kábítószert is szokott próbálni.

Sokszor próbáltam már vele beszélni, de veszekedésbe fullad mindig a dolog.

Pedig én csak aggódom az egészségéért,

A haverjai miatt meg le se tudná tenni, csak ha véresen komolyan gondolná.


És az a baj, hogy nem tudok vele naponta találkozni, még segíteni se tudnék neki.


4 éve csinálja, napi 4-5 szál cigeretta az nála még a jó kategóriába tartozik. Meg 2-3 spangli, ha van füve.


Lehetetlenség lenne leszoktatni úgy, ha nem akarja?



2020. aug. 9. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Igen, lehetetlenség lenne, hiszen nem motiválja semmi arra, hogy felhagyjon vele. Könnyű drog esetén pedig az esélye is kisebb annak, hogy olyan komoly egészségügyi következménye legyen, ami megváltoztatná a hozzáállását. A drasztikus és kényszerített megoldás pedig durva: vagy elkapják egyszer a rendőrök (véletlenszerűen, esetleg ha bedrogozva követ el bűncselekményt), vagy valaki felnyomja, és ilyenkor vagy elterelést választ vagy a kiszabott büntetést (sikertelen elterelés esetén is a második lép életbe).
2020. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5%
Egyél vele sós borsos hurkát!
2020. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a fű olyan mint az alkohol, nem minden alkoholista nőverő, és nem minden füves szelíd. Sőt nem sokan beszélnek róla de tény, hogy aki sokat füvezik az függő lesz és remeg a fűért. Ért már láttam ilyet
2020. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!