Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy hatna rám egy fél darab...

Hogy hatna rám egy fél darab frontin (nyugtató)?

Figyelt kérdés

Hogy hatna rám egy fél darab frontin úgy hogy sose szedtem meg nyugtatót, gyógyszert sem szoktam szedni.

Lesz egy vizsgam másfél hét múlva, és ha ragondolok esténként elalvas előtt a pulzusom az egekbe és ideges stresszes vagyok miatta... Ez egy gyakorlati vizsga lesz szoval az izgulasommal nem szeretném elrontani.



2020. aug. 10. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

18 ev alatt orvosi tanacs nelkul nem szednem.

Amugy en sulyos panikbeteg vagyok, regota szedem. Elsore a legkisebb, 0,25-ost is elfeleznem. Bar altalaban a nyugodt embert uti ki. Elalvashoz vedd be, de vizsgara, anelkul, hogy ismerned a hatasat, ne. Akkor asitozas es feltunoen lassu beszed is elofordulhatna.

2020. aug. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne akkor próbáld ki. Inkább igyál citromfű teát előtte.

Engem nagyon elálmosít ezért este tudom csak bevenni stresszes nap előtt. De mindenkire másképp hat és vannak ritka esetek mikor nagyon kellemetlen mellelhatásokat tud produkálni. Apulámnak pl műtét előtti napon adták hogy ne legyrn ideges. Sosem vett még be forntint és olyan rosszul lett tőle, hogy nem tudta hol van. Szóval ilyen is lehet. Inkább ne szúrd el vele a vizsgád. Amúgy sem tesz csodát, álmosít aztán ennyi.

2020. aug. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlati vizsgánál nem ajánlom mert én pl alváshoz szedem a leggyengébbet és elég hamar kiüt.Lehet másnál nem így van de engem elég szépen és elég hamar elaltat.
2020. aug. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már régen elmultam 18 éves, én is úgy gondoltam hogy kiprobálnám előtte.. Csak kíváncsi vagyok arra, hogy mire számítsak?
2020. aug. 10. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Álmosítana nem tudnál ezer százalékig oda koncentrálni a vizsgádra.Esetleg valami nyugtató tea ami ilyenkor jól jöhet.
2020. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

A frontin egy nagyon addiktív szer. Magyarán nagyon könnyű raszokni. Arra számits hogy álmos leszel tőle. Vizsgadrukkra semmit nem ér. :(

Én nem próbálkoznék vele. Ráadasul a memóriat is rombolja így a lehető legrosszabb választás a számodra. Vannak veny nélküli nyugtatók inkább azokat próbáld ki

2020. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. aug. 10. 16:33
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szorongó személyeknél kis dózis növeli a koncentrációt, éppen úgy, hogy megszünteti a koncentrációt nehezítő szorongást.

Nem szorongó személyeknél a koncentráció csökkenése figyelhető meg.

2020. aug. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem még soha semmit nem szüntetett meg, csak olyan álmos lettem tőle, hogy elaludtam mindenhol. Most hogy így mondod az eredeti problémám megszűnt, mert ahogy bevettem fél óra múlva már csak azon küzdöttem, hogy túléljem a napot. :D Ha este vettem be nem egyszer nekimentem a falnak, meg leestem a wcről. Ha esetleg alacsony vérnyomásod van kérdező akkor véletlenül se vedd be, mert el sem fogsz indulni a vizsgára. :D
2020. aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!