Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 7x0,25 Frontinra alkohol?

7x0,25 Frontinra alkohol?

Figyelt kérdés
Bevettem 7 db 0,25-ös frontint, de nem múlik a szorongásom, feszültségem, sírógörcsöm. Lehet belőle nagy baj, ha megiszok rá egy felest? Tudom, hogy nem jó dolog stb, de szeretném, hogy jobb legyen most rögtön, legalább egy kicsit. Ekkora dózisnál milyen mellékhatásokra számíthatok? Egyébként reggel este szedek 1 mg-ot csak, rendszeresen. De ma nem nagyon csinált semmit, ezért vettem be többet. Tudom, ez sem helyes. De van az a pont, amikor az embernek elmegy, az esze sajnos...

2020. aug. 13. 13:43
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
71%

Nehogy igyál bármit is, inkább hívj fel valakit, akivel beszélni tudsz a gondjaidról. Benne van a betegtájékoztatóban is: A kezelés alatt alkoholt fogyasztani tilos!


Emellett:

Ha az előírtnál több Frontin tablettát vett be forduljon azonnal kezelőorvosához. Az előírtnál több tabletta bevételekor enyhébb esetekben, a tünetek közé tartozik az elmosódott beszéd, az álmosság, a mentális zavar, a levertség, súlyosabb esetekben mozgáskoordináció zavarai, alacsonyvérnyomás, légzéscsökkenés, néha kóma és nagyon ritkán halál fordul elő.

Súlyos következmények ritkán fordulnak elő, hacsak nem vett be egyidejűleg más gyógyszert vagy alkoholt nem fogyasztott.

2020. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
84%
Ha ilyen adatokat szedsz akkor már rá vagy fuggve rendesen.(tapasztalat)Ne igyál rá alkoholt ha nem akarsz magadnak rosszat.
2020. aug. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
81%

Úristen, meg ne tett.

Inkább igyál egy kamillateaát, de komolyan. Semmilyen gyógyszerre nem iszunk alkoholt, addig amíg a gyógyszert felírt orvostól meg nem kérdeztük, hogy lehet-e! Ez aranyszabály.

2020. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
54%
Menj be a pszichiátriára. Mondd meg h kiborultál, rosszul vagy.
2020. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
68%
Az alkohol eszedbe se jusson, inkább hívd fel a háziorvost és mondd el neki, hogy mennyit vettél be a gyógyszerből. Ilyen adagban már önmagában veszélyes lehet rád.
2020. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
93%
Én is ìgy voltam tegnap. De ezen nem segít a frontin meg az ital sem. Hagytam is őket a fenébe. Max rosszul lennél. Inkább fogj egy füzetet és írd ki magadból ami bánt. Nekem ez szokott segíteni a bogyók helyett. Vagy a tesmozgás. Futás pl csodákra képes. Mondjuk 35 fokban ennyi ferontin után inkább az írást javaslom.
2020. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
49%
5/7 nem vagyunk egyformák, mielőtt ilyeneket írsz, jó lenne, ha picit átgondolnád milyen következményei lehetnek, ha átgondolatlan és buta döntésekre bíztatod a kérdezőt.
2020. aug. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
11%
De leginkább amit az 1-es is írt valakivel próbálj beszélni,/ ha ilyen nincs akkor is inkább egy pohár bort mondanék, semmiképp valami erős italt. 5-ös voltam
2020. aug. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
23%

4. Jól vagy? Azonnal befektetik valahova. Pont ez hiányozna szegénynek. 6. Hívja fel a haziorvost? Minek ha nincs rosszul? Annyit azért nem vett be. Max ha hatna kidőlne és aludna tőle. Ha majd rosszul lesz akkor meg mit tudna csinálni a haziorvos de komolyan? Akkor csak mentőnek van értelme.

5. Frontinra pláne 7dbra azért ne igyunk már alkoholt ha még szeretnénk agyat a jövőben. Egyébként meg szerintem csak rosszabb lenne. Az alkohol azt erősíti amiben vagy. Lehet még jobban sírnál. Nekem sosem jött be ilyen szituban.

2020. aug. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
62%
"Inkább" kamilla teát, vagy vizet nem alkoholt.. Az alkohol és a gyógyszer bizonyos hatóanyagi olyan kémiai folyamatokat indítanak el, amik nagyban károsíthatják a májadat és több más szervedet is. Semmiképp ne igyál alkoholt a gyógyszerre, és főleg ne szedd ilyen nagy adagban. Nem viccből írják bele ezeket a betegtájékoztatóba.
2020. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!