Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Panikbeteg vagyok,de allasinte...

Panikbeteg vagyok,de allasinterjura kell mennem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy nalam az emberekkel valo beszed,idegenek elott valo megjelenes idez elo panikrohamokat, es mar nagyon eros a szorongasom, mar gyogyszervaltason tanacskozunk a dokival...

Olyan kerdesem lenne igazabol ettol elteroen,hogy hogyan tudnek hosszasan, akar a semmirol elbeszelgetni,nem csak ott barhol?

Telefonon omlenek a szambol a szavak,es oldalakat tudok irni,viszont ha beszelnem kell, es nem irni,max2 szo hagyja el a szam es gondolkodnom kell,h gyeruuunk mondj mar valamit, ez igy ciki....nem egyszer megkaptam h milyen csendes vagyok eloben, bezzeg neten orakig beszeltunk,egyszeruen nem birok beszelni...ezen hogyan lehet valtoztatni hogy pl amit ide leirtam en max 1 mondatba eldaraltam volna es annyi,nem birtam volna kifejteni...ebbol plusz a szorongasombol adodoan felek az interjutol is..



2020. aug. 13. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezen csak úgy tudsz változtatni, ha elébe állsz a dolgoknak. Nekem ez oldotta meg 100 %-ban ezt a fajta problémámat. Direkt kerestem a számomra pánikrohamot okozó helyzeteket. Nehéz volt bevallom. De ennek ez a gyógyszere. Ami nehezen megy, abba bele kell jönni.

Ha jobban belegondolsz mit veszítesz ezen az interjún ha nem sikerül? Menj el, próbáld meg, max azt mondják hogy nem kellesz. De ez mégis kit érdekel? Hányan járnak így? Hányan blokkolnak le szóban? Rengetegen! Annál rosszabbul nem jársz, mintha el sem mennél, gondolj erre. Soha semmi sem biztos, de így legalább az esélyt megadod a dolognak és magadnak!

2020. aug. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
+ Egy jó tanács. :) Ha nem úgy sikerül mint szeretnéd, menj haza és mondd el otthon milyen sz@r helyen voltál és tiszta hüly@k voltak a felvételizetetők :P
2020. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez okes meg igen vaoban szembe kell nezni vele,de ha voltal ebben a helyzetben tudod hogy minel tobb kudarc annal nagyobb szorongas...en rengeteget bskizok szorongok gyogyszer mellett is..beszelni kene megtanulnom😕de nem csak ott baratok elott is,mindenhol
2020. aug. 13. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismered az egy orrlyuk légzéses technikát? Használd az interjú előtt. Nem fog mindent varázsütésre megoldani, de segít, gyors, egyszerű és ingyen van.
2020. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Privat uzeneteben,vagy akar itt kitudnad reszletesen fejteni?

Megprobalok minden technikat mar😅

2020. aug. 14. 00:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!