Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet? Szorongás,...

Ez mi lehet? Szorongás, kényszer vagy skizofrénia?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam, hogy a skizofrénia egyik tünete, hogy olyan téveszmék vannak, hogy pl marslakók irányítják a gondolataikat.

S ez valahogy eszembe jutott, s elkezdtem azon aggódni, hogy akkor én most skizofrén vagyok?

S ez a gondolat eléggé megviselt.

Mellette még jött az, hogy tudom, hogy ez nem igaz... De még is negatív, rossz érzést keltett bennem.. Mi lehet ez?



2020. aug. 14. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%

ha ellátatlan skizofrén lennél, nem írogatnál itt.

így első blikkre azt mondom, szorongás, kényszer-gondolatokkal megspékelve.

2020. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sokat agyalsz..a semmin. Ahelyett, hogy a kutatásba fektetnéd az üres energiádat.
2020. aug. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen, a kényszer az valóban lehetséges, mert naponta több gondolat is előjön...
2020. aug. 14. 11:51
 4/15 anonim ***** válasza:
kérj segítséget orvostól. ezzel nem jó együtt élni...
2020. aug. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért, azt gondolod, hogy valaki irányítja a gondolataid?
2020. aug. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem. Nem gondolom ezt. Sőt tisztában vagyok vele, hogy nem irányítja senki a gondolataimat. Csak furcsa, hogy ez így eszembe jutott..
2020. aug. 14. 12:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek eszébe jut olykor. Van akinek sűrűbben is akadnak elvont gondolatai, nem lesz tőle skizofrén,sem beteg. Ne aggódj
2020. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az agykontrollnak, és ezen belül a katonai agykontrollnak-nézz utána, és egyből másképpen fogod látni az eseményeket amik körbe vesznek.


Különböző pszichológiai technikáknak is nézz utána. Simán lehet őrületbe kergetni másik személyt. Sőt ráhúzni, hogy skizofren, miközben röhögve ezt a technikát műveli a melletted lévő a háttérbe.


Öngyilkosságba is lehet egy embert vinni igy. Nem újdonság, már 10 éve is lehetett tudni annak aki utána járt ezeknek a dolgoknak.

2020. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#7-es. Ez kedves tőled... Akkor úgy látszik komoly szorongásos panaszaim lehetnek.

Bár nem csodálom, nagyon komoly stressz ér szinte folyamat, párkapcsolat, vállalkozási problémák. Gyakorlatilag nincs egy nyugodt pillanatom sem...

2020. aug. 14. 12:34
 10/15 A kérdező kommentje:
Mit javasoltok szorongasra?
2020. aug. 14. 15:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!