Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Nyírő Gyula korház drog...

A Nyírő Gyula korház drog rehabilitációs rèszlegère lennèk kíváncsi? Többi lent.

Figyelt kérdés
Párom elèg règóta küzd drog problèmákkal. Azt már elèrtük,hogy orvoshoz járunk vele. Egyenlőre tiltakozott a befekvès opcióról,bár már akkor is azt látta helyesnek az orvos,de megpróbáltuk hátha megy neki magától kevès gyógyszer segitsègèvel. Sajnos ez 7hónapig sikerült,nem règ ismèt vissza esett,ès rávettük,hogy be kell feküdjön,hogy még gyogyuljon. Ezt ő is belátta. Viszont szeretnèk èrdeklődni egy ilyen kezelèst,hogy kèbzeljek el? Mit csinálnak vele ott 3hónapig? Ha valaki tudna nekem erről rèszletesen mesèlni azt megköszönném.

#drog #rehabilitáció #Nyírő Gyula korház
2020. aug. 17. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem csak leszedálják, tehát kiütik másféle gyógyszerekkel. Az ilyen elvonók általában nem sikeresek. Még rendes bentlakásos 1 éves rehabokon is csak kb 5-10% akinek sikerül...
2020. aug. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem telefonon vagy személyesen megkérdezheted, mint hozzátartozó, hogy miből áll a rehabilitációs program. Akinek fizikai elvonási tünetei vannak, azok biztos kapnak gyógyszert. De gondolom csoportterápia biztosan van meg egyéni is.
2020. aug. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Addiktológia van a Nyírőben. Csoportos foglalkozások vannak főleg. Szükség esetén adnak gyógyszert.
2020. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!