Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek ilyenkor? Velem...

Mit tegyek ilyenkor? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mit tegyek. A családom ellenem fordult a szerelmem elhagyott és sehogy sem tudom már felvenni vele a kapcsolatot. Egyetemre se vettek fel. Mindent elrontok engem mindenki utál. Párszor megkíséreltem hogy megöljem magam de nem sikerült. Úgy tűnik azt akarja vki hogy szenvedjek. 14 szer próbálkoztam de mindet túléltem... Fogalmam sincs mit tegyek. ha megint öngyilkossági kísérlettel próbálkoznék? azt mondták kezdjek új életet költözzek el messzire stb. Az van hogy pénzem se nagyon van a bank elvette a házam albérletben lakom. munkahelyet a vírus miatt nem nagyon találok. és hát mondják menjek el pszihiáterhez de nem tudom megfizetni. A családommal próbáltam kibékülni de ők nem akarnak. senkim nincs semmi értelme az életemnek.


aki tudna tanácsot adni azt megköszönném



2020. aug. 19. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nehéz tanácsot adni amikor csak a problémát írtad le, de azt nem, hogy mi okozza.

1. Miért fordult ellened a családod?

2. Miért hagyott el a párod?

3. Milyen egyetemre nem vettek fel?


Túl kevés információt adtál meg ahhoz, hogy bárki is hatékony segítséget tudjon adni.

2020. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1 azért mert nem tetszett nekik hogy bi voltam. de csak voltam.

2 mert megcsalt

3 építőmérnöki

2020. aug. 19. 11:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az hogy bi voltál? A szexuális orientáció nem váltogatható.
2020. aug. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1: a családod elég régimódi felfogású lehet, ne törődj vele mit mondanak, azért fordultak ellened mert olyat tettél/vállaltál föl amire ők sosem lennének képesek az előítéleteik miatt


2: a volt csajodat felejtsd el, neki eddig tartott. Ne csinálj hülyét magadból, megcsalt és még te futsz utána? Legyen tartásod! Van a világon rengeteg sokkal jobb nő. Hajtsd a csajokat, amint lesz egy könnyen túl teszed magad rajta, fiatal vagy még, valószínűleg lesz még hasonló csalódásod, tanuld meg elengedni a dolgokat. Vége van azt kész, bassza meg!


3: ne add fel, már tudod mi a követelmény, mert egyszer kipróbáltad, pótold a hiányosságokat és ugorj neki mégegyszer.


4: ha 14-szer túlélted elég szarul kezdtél neki = nem is akarsz meghalni. Figyelemfelkeltésnek inkább énekelj köztéren, vagy segíts másokon, vegyél részt közösségi programokon, menj el szemetet szedni vagy segíts át egy idős embert a zebrán.

2020. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!