Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a csúnya beszédről?

Figyelt kérdés
Mostanság raszoktam és nagyon sokszor mondom az alpári szavakat. A g betűs szó mondhat i minden ötödik szavam lett....

2020. aug. 19. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Csak figyelj a beszédedre, k*rva egyszerű! Hoppá.

Viccen kívül, tényleg figyelni kell eleinte, és helyettesíteni más szavakkal, aztán megszokod. Jó, hogy tudatosan megfogtad a gondot, így az agyad jelezni fogja azt, hogy Ne!

Egy kicsit kevesebbet beszélj, és lassabban. Aztán ha leszoktál róla mehet a duma ezerrel.

2020. aug. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Odafigyeléssel és türelemmel.
2020. aug. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Tudja a f.-om
2020. aug. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Self control, akaraton múlik..
2020. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bhaurora1 ***** válasza:

Nálam még fiatal koromban a B.meg s társai helyett a basszus semlegesitést kezdtem el kiáltani, s azóta is nagyon jól mükszik :-)

Keress vmi neked tetsző semlegesítő hasonló olyan szavacskát mikor a g-t mondanád akkor azt mondod helyette.G-re nekem spontán nem jut eszembe.... d a B-re sok minden van amit gyerek előtt is mondható s még s nem csúnya szó :-)

2020. aug. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a férjemmel azt szoktuk mondani, hogy a csillámos póni rúgja meg a felhőt.Mi sajnos nagyon csúnyán tudunk káromkodni, így próbáljuk elviccelni inkább...
2020. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez jó ötlet!
2020. aug. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!