Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fogadjam el a világ...

Hogyan fogadjam el a világ működését?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok túllépni a dolgokon, a teljesen nyilvánvalóan korrupt politikusokon (nem csak magyarra értem), a tökéletesen elkerülhető és szükségtelen háborúkon, az értelmetlen terrorizmuson, a könnyedén megszüntethető, de mégis létező éhezésen.

Egyszerűen nap mint nap ezen rágódom. Miért működik így a világ? Miért irányítják a rohadék mocskok és miért nem a normális emberek? Vagy a világ csak így működhet? Önző emberek kezében?

Úgy érzem bele fogok ebbe bolondulni, ha valahogy nem tudom ezt feldolgozni magamban...


2020. aug. 20. 03:16
 1/5 Nessoka válasza:
68%

Sajnos,jelenleg ez is a réssze.

Viszont...A világnak rossz és jó oldala is van.Zárd ki a rosszat és enged be a jót,légy pozitív😊.Ne gondolkozz ilyeneken és próbálj pihenni,olyat csinálj olyanokkal amit szeretsz.

2020. aug. 20. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A világ ilyen szintű félresiklottságban, illetve kifordultságban sokáig nem működhet, ez érzékelhető.. a hozzád hasonló gondolkodásúak társaságát kellene keresned, ahelyett, hogy magadban rágódsz, csak a negatívumokra koncentrálva..
2020. aug. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

A világ olyan, amilyen. Te a mikrokörnyezetedben kezd el szebbé, jobbá tenni.


Ami benned van azt veszed észre kint. Tehát előbb tegyél rendet magadban. Benned minden oké?

2020. aug. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy gondolom, hogy az emberekben alapvetöen kódolva van a hatalomvágy, mások elnyomása, valahol úgy müködik ez mint a biológia, túlélésre megy ki a játék, alapvetöen minden élölény a maga hasznára hajtja a vizet. Sajnos még nem tartunk ott, hogy ez társadalmi szinten egy normális szintre beálljon. A fogyasztói társadalom létrehozásával egy még torzabb világképet közvetítenek felénk. Szerintem ez akkor fog gyökeresen megváltozni, ha egyéni döntésként fog a többség máshogy hozzáállni, és rájön, hogy az élet nem az anyagi javak halmozásáról szól, hanem a kiegyensúlyozott emberi kapcsolatokról. Eröszakkal sem lehet szép és igazságos világot teremteni, eltart még néhany száz évig ez a változás. Osztom az elöttem szóló véleményét, csináld úgy a dolgaidat ahogy a te értekrendednek megfelelö, segíts ahogy tudsz másokon.
2020. aug. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értelmes, normális emberből eleve hiányzik a nagyfokú hatalomvágy. Oda a semmirekellő, agresszív emberek kerülnek, aminek aztán látható a következménye.
2020. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!